У в двох баках 58 тонн. пального, причому в першому на 4 тон менше, ніж у другому. Скільки тон тон

пального в кожному баці

Ответы на вопрос

Отвечает Молчанова Милена.

Объяснение:

1 бак = х т

2 бак = х + 4 т

х + х + 4 = 58

2х + 4 = 58

2х = 58 - 4

2х = 54

х = 54 : 2

х = 27

1 бак = (х) = 27 т

2 бак = (х + 4) = 27 + 4 = 31 т