Будь-ласка дайте відповідь на завдання у коробці лежать 9 жовтих кульок, а решта синіх. Скільки у

коробці синіх кульок, якщо ймовірність того, що вибрана навмання кулька виявиться зеленою, дорівнює 4/7?

Ответы на вопрос

Отвечает Брослік Макс.

Объяснение:

Пусть количество синих шаров в коробке равно х.        ⇒

P(A)=\frac{x}{9+x}=\frac{4}{7} \\ 7*x=4*(9+x)\\7x=36+4x\\3x=36\ |:3\\x=12.

Ответ: в коробке 12 синих шаров.