Знайти абсциси точок перетину графіків функцій: 1) у = lg (x 2 + 3x) і y = lg (x + 3). 2) у = lg

(x 2 + 2x) і y = lg (x + 2).

Ответы на вопрос

Отвечает Кельдиярова Дарина.

Знайти абсциси точок перетину графіків функцій:

1) у = lg (x 2 + 3x) і y = lg (x + 3).

2) у = lg (x 2 + 2x) і y = lg (x + 2).

Решение:

1)  lg (x 2 + 3x) = lg (x + 3)

(x<-3 x>0) ∩x>-3 = x>0

ОДЗ x>0

lg (x 2 + 3x) - lg (x + 3)=0

lg(x²+3x)/(x+3))=0

lgx=0

x=1

2) у = lg (x 2 + 2x) і y = lg (x + 2).

ОДЗ х>0

lg(x²+2x)-lg(x+2)=0

lgx=0

x=1