За рівнянням руху s = 90 – 18t визначте: 1) координату тіла у початковий момент часу (t = 0); 2)

точку, в яку переміститься тіло через 3с.​

Ответы на вопрос

Отвечает Фомичев Матвей.

Ответ:

90 и 36

Объяснение:

S = 90-18*0 = 90 ( t =0)

S = 90-18*3 = 36 (t = 3)