СРОЧНООООО!!! Добуток двох послідовних натуральних чисел бiльший від меншого з них на 169. Знайдіть

ці числа. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Щедриков Виктор.

Відповідь:

Це числа 13 і 14.

Пояснення:

13×13=169

14×13=182

Оскільки 182-169=13 13 і 14 два послідовних числа.