Знайти четвертий член геометричної прогресії якщо b1=3 g=3/4


Ответы на вопрос

Отвечает Теплоухова Яна.

Ответ:

b_4=1\frac{17}{64}

Объяснение:

b_n=b_1*q^{n-1}\Rightarrow b_4=3*\bigg(\frac{3}{4} \bigg)^{4-1}=3*\bigg(\frac{3}{4} \bigg)^{3}=3*\frac{27}{64} =\frac{81}{64} =1\frac{17}{64}