Відомо,що а-6=6, ab=5. Знайдіть значення виразу (a+b)²


Ответы на вопрос

Отвечает DELETED.

Ответ:

~154.0081

Объяснение:

а=6+6=12

b=5:a=5:12~0,41

(a+b)²= (12+0,41)²=12,41²

12,41²=12,41×12,41~154,0081