Представити вираз у вигляді одночлена стандартного виду : (-2x⁸y³)⁴×(-5xy³)³​


Ответы на вопрос

Отвечает Кончаков Денис.

Ответ:

Для представлення виразу у вигляді одночлена стандартного виду потрібно спрощити вираз. Для цього піднесемо кожний одночлен до відповідного степеня:

(-2x⁸y³)⁴ = (-2⁴) * (x⁸⁴) * (y³⁴) = 16x³²y¹²

(-5xy³)³ = (-5³) * (x¹³) * (y⁹) = -125x¹³y⁹

Тепер перемножимо отримані одночлени:

16x³²y¹² * (-125x¹³y⁹)

Щоб перемножити одночлени з однаковими змінними (x і y), додамо степені експонентів, а коефіцієнти помножимо:

(16 * (-125)) * (x³² * x¹³) * (y¹² * y⁹) = -2000x⁴⁵y²¹

Отже, вираз (-2x⁸y³)⁴ * (-5xy³)³ можна представити вигляді одночлена стандартного виду як -2000x⁴⁵y²¹.

Объяснение:

Отвечает Гонин Никита.

Ответ: 2000x³⁵y²¹.  
Объяснение:

Щоб спростити цей вираз, спочатку введемо позитивний степінь у скобках, а потім перемножимо два вирази. Зараз розглянемо кожен крок окремо:

Крок 1: Піднесемо кожен член першого виразу до четвертого степеня:

(-2x⁸y³)⁴ = (-2)⁴(x⁸)⁴(y³)⁴ = 16x³²y¹²

Крок 2: Піднесемо кожен член другого виразу до третього степеня:

(-5xy³)³ = (-5)³(x)³(y³)³ = -125x³y⁹

Крок 3: Помножимо два вирази разом:

16x³²y¹² × -125x³y⁹ = -2000x³⁵y²¹

Таким чином, одночлен стандартного вигляду виразу (-2x⁸y³)⁴ × (-5xy³)³ буде -2000x³⁵y²¹.