Розв’яжіть рівняння, використовуючи розкладання на множники: а) (2х – 9)(х + 6) – х(х + 6) = 0;

б) (3х + 4)(х – 10) + (10 – х)(х – 8) = 0;

Ответы на вопрос

Отвечает Abramova Evgeniya.

Ответ:

(2х – 9)(х + 6) – х(х + 6) = 0

2x² +3x−54−x² −6x=0

x² +3x−54−6x=0

x² -3x−54=0

D=9-4*1*-54=225 √225=15

х1=3+15/2=9

х2=3-15/2=-6

2.(3х+4)(х–10)+(10–х)(х–8)=0

3х²−26х−40+18х−80−х²  =0

2х²−8х−120=0

D=64-4*2*-120=1024 √1024=32

х1=8+32/4=10

х2=8-32/4=-6

Объяснение: