Зведіть многочлен до стандартного вигляду і вкажіть його степiнь: 4х2ху - 6х2у2у2- 7ху - 2х + 5ху -

1,4xy - 3x. 2y.x².​

Ответы на вопрос

Отвечает Соколова Елена.

Спочатку давайте згрупуємо подібні члени:4х²у - 6х²у² - 7ху + 5ху - 2х - 3х = (4х²у - 6х²у² + 5ху - 7х - 3х)Тепер давайте скористаємося правилами додавання та віднімання для отримання спрощеного вигляду многочлена:4х²у - 6х²у² + 5ху - 7х - 3х = 4х²у - 6х²у² + 5ху - 10х = -6х²у² + 4х²у - 5хОтже, спрощений вигляд многочлена буде: -6х²у² + 4х²у - 5х.Степінь многочлена - це найвища степінь змінної у многочлені. В цьому випадку найвищою степенем є 2, тому степінь даного многочлена дорівнює 2.