Подскажите пожалуйста срочно Доведіть що значення виразу (3-9y)(5+2y)+(3y+1)(6y+11) що залежить

від значення y​

Ответы на вопрос

Отвечает Митенёва Леся.

Ответ:

26

Объяснение:

(3-9у)(5+2у)+(3у+1)(6у+11)=15+6у-45у-18у²+18у²+33у+6у+11=26