Обчислити: a) 8 cos 90° - 7 cos 180° + 3 sin 270°b) sin π + cos π + tg πc) sinπ/4 · tg π/2


Ответы на вопрос

Отвечает Гольц Владимир.

Ответ:

a) Визначимо значення кожного доданку:

- 8 * cos(90°) = 0 (cos(90°) = 0)

- 7 * cos(180°) = -7 (-1, бо cos(180°) = -1)

- 3 * sin(270°) = -3 (sin(270°) = -1)

Тепер обчислимо вираз:

8 * cos(90°) - 7 * cos(180°) + 3 * sin(270°) = 0 - (-7) + (-3) = 0 + 7 - 3 = 4

b) Обчислимо кожний доданок:

- sin(π) = 0 (sin(π) = 0)

- cos(π) = -1 (бо cos(π) = -1)

- tg(π) - не існує, бо tg(π) дорівнює нескінченності (більше деталей на цю тему в коментарі нижче)

Отже,

sin(π) + cos(π) + tg(π) = 0 - 1 + нескінченність

c) Обчислимо кожний доданок:

- sin(π/4) = sqrt(2)/2

- tg(π/2) - не існує, бо tg(π/2) дорівнює нескінченності (більше деталей на цю тему в коментарі нижче)

Отже,

sin(π/4) * tg(π/2) = sqrt(2)/2 * нескінченність = нескінченність (тут результат буде нескінченність)

Объяснение: