33*. У першій книжці а сторінок, у другій — на b сторінок менше, ніж у першій, а у третій - удвічі

більше сторінок, ніж у другій. Запишіть у вигляді виразу кількість сторінок у трьох книжках разом. Пожалуйста очень срочно прошу ​

Ответы на вопрос

Отвечает Тыдыков Тёма.

Ответ:

4а - 3в страниц

Объяснение:

В 1 книге — а страниц

Во 2 книге — а - в страниц

В 3 книге — 2 * (а - в) страниц

а + (а - в) + 2 * (а - в) = а + а - в + 2а - 2в =

4а - 3в — всего страниц в трёх книгах