Відповідність між рівняннями та їхніми коренями 7х+2=5х+6. ​


Ответы на вопрос

Отвечает Горбатов Анатолий.

Ответ:

7х+2=5х+6

7х-5х=6-2

2х=4

х=4÷2

х=2