Допоможіть мені будь ласка спростіть вираз m+3/m²-2m - m-3/5m-10 + m+2/5m


Ответы на вопрос

Отвечает Русинский Евгений.

Ответ:

\frac{m+3}{m^{2}-2m } -\frac{m-3}{5m-10} +\frac{m+2}{5m} =\frac{8m+11}{5m^{2}-10m }

Будь ласка, якщо не складно поставте позначку "краща відповідь". Велике спасибі!

Объяснение:

\frac{m+3}{m^{2}-2m } -\frac{m-3}{5m-10} +\frac{m+2}{5m} =\frac{m+3}{m(m-2)} -\frac{m-3}{5(m-2)} +\frac{m+2}{5m} =\frac{(m+3)*5-(m-3)*m+(m+2)*m-2}{5m(m-2)}=\frac{5m+15-m^{2}+3m+m^{2}-2m+2m-4 }{5m(m-2)}=\frac{5m+3m+15-4}{5m(m-2)}=\frac{8m+11}{5m^{2}-10m }

Будь ласка, якщо не складно поставте позначку "краща відповідь". Велике спасибі!