Ребро куба дорівнює 8 см. Точки МіК- середини ребер AAzi BB1 відповідно. Знайдіть площу

трикутника AB1D C₁ A₁ B₁ 32 √2CM² 32CM² 32 √3см² 32 √5см2 - D₁ . D . C

Ответы на вопрос

Отвечает Муртазин Самат.

лучший ответ пожалуйста

Для знаходження площі трикутника AB1D нам потрібно використовувати відомості про середини ребер куба і їх взаємне розташування.

1. Ребро куба дорівнює 8 см, тобто AB1 = 8 см, оскільки точка B1 - це середина ребра куба.

2. Точка D знаходиться на протилежному ребрі куба, а отже, вона віддалена на 8 см від точки A (середина ребра AA1).

3. Точка C1 - середина ребра між A і B1, отже, AC1 = 8 / 2 = 4 см.

4. Точка D1 - середина ребра між A і D, отже, AD1 = 8 / 2 = 4 см.

5. Трикутник AB1D - це прямокутний трикутник, оскільки він має прямий кут при точці B1.

Тепер, щоб знайти площу трикутника AB1D, ми можемо використовувати формулу для площі прямокутного трикутника: S = (1/2) * AB1 * AD1.

S = (1/2) * 8 см * 4 см = 16 см².

Отже, площа трикутника AB1D дорівнює 16 квадратним сантиметрам.