Виконайте дію b+1/b-4 + b-9/b-4


Ответы на вопрос

Отвечает Негеков Миша.

Объяснение:

b+1/b-4 + b-9/b-4 = (2b-8)/(b-4) = 2(b-4)/(b-4) = 2

Отвечает Фадічева Анастасія.

Дай найкращу відповідь пж

Ответ:

Рішення виразу: 2

Якщо виконати 1 дію: (b + 1 + b - 9) / (b - 4) = (2b - 8) / (b - 4)

Объяснение:

Щоб розв'язати вираз (2b - 8) / (b - 4), треба розкласти чисельник та знаменник на множники:

Чисельник: 2b - 8 = 2(b - 4)

Знаменник: b - 4

Отже, вираз спрощується до 2(b - 4) / (b - 4). Тепер можна скоротити (b - 4) у чисельнику та знаменнику:

2(b - 4) / (b - 4) = 2

Отже, рішення виразу 2b - 8 / (b - 4) дорівнює 2.