Спростіть вираз ((-1)^n)^5*(3*(-1)^n+2)^3


Ответы на вопрос

Отвечает Панченко Ростислав.

Ответ:

Давайте спростимо вираз:

((-1)^n)^5 = (-1)^(5n) = -1^(5n)

Так як степінь 5 - непарне число, то будь-який вираз у вигляді (-1)^н приймає значення -1, коли "n" - це ціле число.

(3*(-1)^n+2)^3 = (3*(-1)+2)^3 = (3*(-1+2))^3 = (3*1)^3 = 3^3 = 27

Отже, вираз спрощується до -1^(5n) * 27. Так як -1^(5n) завжди дорівнює -1, то весь вираз буде:

-1 * 27 = -27