Обчислить 3√√89-5×3√√89+5


Ответы на вопрос

Отвечает Ващенко Вадим.
Для обчислення виразу 3√√89 - 5×3√√89 + 5 спростимо його.

Спочатку розглянемо перший та другий доданки:

3√√89 - 5×3√√89 = (3 - 5)√√89 = -2√√89.

Тепер додамо третій доданок:

-2√√89 + 5.

Отже, результат обчислення виразу 3√√89 - 5×3√√89 + 5 дорівнює -2√√89 + 5.