Срочно відомо що 3х²у³=5. знайдіть значення виразу 18х⁴у⁶


Ответы на вопрос

Отвечает Холодкова Дарья.

Ответ:

Объяснение:

х^2 y^3 = 5/3

18 x^4y^6 = 18 * (x^2*y^3)^2 = 18 * (5/3)^2 = 18 * 25/9 = 2*25 = 50

Отвечает Алексеева Поля.
Для знаходження значення виразу 18х⁴у⁶, нам потрібно знати значення змінних х та у. Однак, їх значення не вказані в запиті. Я можу допомогти вам з приведенням до спільного знаменника виразу 3х²у³=5, якщо це потрібно.