Виконати обчислення та записати результат у стандартному вигляді: (1,2 х 10⁶): (2,4 х 10-³) ​


Ответы на вопрос

Отвечает Мушкет Владислав.

Відповідь:

... = 0,5 · 10⁹ = 5 · 10⁸

Пояснення: