Виконати дії і результат записати в стандартному вигляді (4.2х10в 4 степені )х(6.1х10в -5 степені)


Ответы на вопрос

Отвечает Чернов Никита.
(4,2*6,1)*(10^4*10 ^{-5} )=25,62*10 ^{-1} =2,562