Один робітник виготовив 96 деталей на 2 год швидшеніж другий 112 таких самих деталейСкільки деталей

виготовляє щогодини кожний робітник, якщо перший робить за годину на 2 деталі більшеніж другий? ПОЖАЛУЙСТА СО ВСЕМ ЧЕМ НАДО ( Дано и тд)!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Сарсенбаев Мейір.

х дет/год - продуктивність праці ІІ

(х+2)дет/год - продуктивність праці І

112/х - 96/(х+2)=2

112х+224-96х=2х²+4х

2х²-12х-224=0

х²-6х-112=0

D=6²+448=484

х=(6+22)/2

х=14(дет/год) - виготовляє щогодини ІІ робітник

14+2=16(дет/год)  - виготовляє щогодини І робітник