Квадрат түбiрлердiн мәнiн тауып, нәтижел √0,49; /144; 2/81


Ответы на вопрос

Отвечает Баева Дарья.

Відповідь:

√0,49 = 0,7

/144=12

2/81=2*9=18

Пояснення: