ДАЮ 50 БАЛОВ!!!!Знайдіть рiзницю многочленів 2b + 6bc - 2 + 3c² и c² - 4b + 2bc + 17 ​


Ответы на вопрос

Отвечает Шакиров Вадим.

Ответ:

Для знаходження різниці многочленів обчислімо кожен член окремо та складемо їх різницю:

(2b + 6bc - 2 + 3c²) - (c² - 4b + 2bc + 17) =

Тепер розподілимо дії:

2b - (-4b) = 2b + 4b = 6b

6bc - 2bc = 4bc

3c² - c² = 2c²

-2 - 17 = -19

Тепер складемо всі члени разом:

6b + 4bc + 2c² - 19

Отже, різниця многочленів 2b + 6bc - 2 + 3c² і c² - 4b + 2bc + 17 дорівнює 6b + 4bc + 2c²-19