Піднесіть одночлен до степеня (-3х2y)5


Ответы на вопрос

Отвечает Титова Ксюша.

Ответ:

Щоб підняти одночлен до степеня, треба помножити його на самого себе стільки разів, як степінь. У цьому випадку, ми підносимо (-3х^2y) до степеня 5. Результат буде таким:

(-3х^2y)^5 = -3^5 * (x^2)^5 * y^5 = -243x^10y^5.