Для заповнення басейну о 13 годині відкрили одну трубу з тим, щоб заповнити його до 16 години

наступного дня. Через деякий час відкрили ще одну трубу, оскільки виникла потреба заповнити басейн раніше - до 12 години дня. О котрій годині відкрили другу.РОЗВЯЗАТИ за допомогою рівняння.

Ответы на вопрос

Отвечает Желтобрюхова Арина.

Вся работа -- 1

   С 13 часов до 16 часов след. дня пройдет 27 часов (24(сутки) + 3). Тогда за 1 час одна труба заполнит  \frac{1}{27}  часть бассейна.

   На заполнение бассейна потребовалось 23 часа. Первая труба работала 23 часа и заполнила  \frac{23}{27}  части басскйна, а вторая труба заполнила  1-\frac{23}{27}  = \frac{4}{27}  части бассейна.

   Вторая труба работала 4 часа, а включили ее в 12 - 4 = 8 часов.