8. Функція у=g(x) є оберненою до функції f(х)=4х-3. 1) Знайдіть (5). 2) Знайдіть найменше число,

яке належить області визначення функції y= g(x). 9. Побудуйте графік функції у=2/|x+2|-110. Знайдіть найменше значення функції у=8/√4x-x²дам 50 балов​

Ответы на вопрос

Отвечает Лукашова Юля.

Ответ:Для знаходження f(5), підставимо x = 5 у вираз f(x) = 4x - 3:

f(5) = 4(5) - 3 = 20 - 3 = 17.

Функція y = g(x) є оберненою до f(x) = 4x - 3, тобто g(f(x)) = x. Щоб знайти найменше число, яке належить області визначення функції y = g(x), нам потрібно знайти g(x) для найменшого можливого значення x в області визначення f(x).

Оскільки f(x) = 4x - 3, найменше можливе значення x у області визначення f(x) буде, коли x набуває свого мінімального значення. У даному випадку, мінімальне значення x не обмежено, тобто x може приймати будь-яке значення. Отже, найменше число в області визначення y = g(x) не існує.

Щоб побудувати графік функції y = 2/|x + 2| - 1, вам слід врахувати наступні кроки:

Знайдіть точки перегину, де знаменник або модуль можуть дорівнювати нулю.

Вивчайте зміни в поведінці функції навколо цих точок.

Врахуйте значення y, коли x наближається до найменших і найбільших можливих значень у діапазоні.

Для знаходження найменшого значення функції y = 8/√(4x - x²), потрібно визначити область визначення, де функція визначена. Зокрема, підкореневий вираз (4x - x²) має бути більше або дорівнювати нулю, щоб уникнути ділення на негативне число або нуль.

Я надіюсь, що вам ці відповіді були корисні! Якщо вам потрібна додаткова допомога, будь ласка, дайте знати.

Объяснение: