В основі прямої призми лежить ромб зі стороною 12 сантиметрів і гострим кутом 60 °. Через меншу

діагональ нижньої основи і вершину гострого кута верхній основи проведено переріс, що утворює з площиною основи кут 30 °. Знайдіть площу одержаного перерізу Якщо пишете хз або лівий набір слів,бажаю поганого життя

Ответы на вопрос

Отвечает Рубцова Александра.

Ответ:

Для знаходження площі отриманого перерізу спочатку визначимо його форму. З опису можна зрозуміти, що отриманий переріз є трикутником. Давайте позначимо цей переріз як ABC, де A - менша діагональ нижньої основи, B - вершина гострого кута верхньої основи, C - точка дотику перерізу з площиною основи.

Площу трикутника можна знайти за формулою:

Площа ABC = (1/2) * сторона AB * сторона BC * sin(кут ACB)

Для знаходження площі треугольника ABC нам потрібно визначити значення сторін AB та BC і куту ACB.

AB = 12 см (це довжина меншої діагоналі ромба)

BC = 12 см (це сторона ромба)

кут ACB = 30° (це кут між площиною основи і перерізом)

Тепер ми можемо підставити ці значення в формулу для площі трикутника:

Площа ABC = (1/2) * 12 см * 12 см * sin(30°)

Площа ABC = (1/2) * 144 см² * (1/2)

Площа ABC = 36 см²

Отже, площа отриманого перерізу дорівнює 36 квадратним сантиметрам.