(p - 2)/(3p - 4) + 5/(3p - 4) пж поможіть у меня кр​


Ответы на вопрос

Отвечает Исаков Роман.

Ответ:

Для обчислення виразу (p - 2)/(3p - 4) + 5/(3p - 4), спершу об'єднаємо обидві дроби, оскільки вони мають спільний знаменник (3p - 4):

(p - 2)/(3p - 4) + 5/(3p - 4) = (p - 2 + 5)/(3p - 4)

Тепер складемо чисельники:

(p - 2 + 5) = (p + 3)

Отже, вираз (p - 2)/(3p - 4) + 5/(3p - 4) дорівнює: (p + 3)/(3p - 4)

Объяснение:

Отвечает Дамэнко Кричун.

Ответ:

Объяснение:

У нас дано вираз:

(p - 2)/(3p - 4) + 5/(3p - 4).

Для того щоб вирішити цей вираз, потрібно скласти два дроби із загальним знаменником. У разі спільний знаменник дорівнює (3p - 4).

Додавання дробів із загальним знаменником проводиться шляхом складання чисельників, при цьому знаменник залишається незмінним.

Таким чином, розпишемо наш вираз:

(p - 2) + 5 / (3p - 4).

Після складання чисельників отримаємо:

(p - 2 + 5) / (3p - 4).

Далі, проводимо прості арифметичні дії в чисельнику:

(p + 3) / (3p - 4).

Ось вихідний вираз після його детального розкладу.

(p + 3) / (3p - 4)