.Знайдіть градусні міри кутів, які утворюються при перетині двох прямих, якщо різниця двох з них

дорівнює 40градусів.​

Ответы на вопрос

Отвечает Кривошеин Владислав.

Ответ:

70°  70°  110°   110°

Объяснение:

Нехай за властивістю вертикальних кутів

∠ab=∠cd=x°;    ∠ac=∠bd=x+40°

Тоді за властивістю суміжних кутів х+х+40=180;  2х=140;  х=70

∠ab=∠cd=70°;    ∠ac=∠bd=70+40=110°