До магазину завезли 425 кг картоплі, яку було продано за два дні. В перший день продали на 35 кг

картоплі менше, ніж за другий. Скільки кілограмів картоплі продавали кожного дня? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Панченко Виолетта.
Нехай х-продано картоплі в другий день , тоді х-35- продано у перший день .
х+х-35=425
2х=425+35
2х=460
Х=230

Х-35=230-35=195.
Відповідь: за перший день продали 195 кг картоплі , а у другий 230.



Якщо не вірите можемо перевірити
230+195=425кг