Спростити вираз і знайти його значення - 8(х - 12) – 11х +6, якщо х = 6


Ответы на вопрос

Отвечает Кабаш Диана.

Ответ:

-8(x - 12) - 11x + 6 дорівнює -12 при x = 6.

Объяснение:

Для спрощення виразу і знаходження його значення при x = 6, підставимо x = 6 у вираз і виконаємо обчислення:

- 8(x - 12) - 11x + 6

Спершу розкриємо дужки у першому доданку, помножимо -8 на кожен член у дужках:

-8 * 6 + 8 * 12 - 11x + 6

Тепер виконаємо обчислення:

-48 + 96 - 11x + 6

Потім складемо числа -48 і 96:

48 - 11x + 6

Знайдемо суму чисел 48 і 6:

54 - 11x

Тепер, коли вираз спрощено до вигляду 54 - 11x, можна підставити x = 6:

54 - 11 * 6

54 - 66

-12

Отже, вираз -8(x - 12) - 11x + 6 дорівнює -12 при x = 6.