Розв'яжіть :||х²-4|-2=1​


Ответы на вопрос

Отвечает Кузьмичёва Татьяна.

Ответ:

   Почнемо з виразу |x² - 4|. Він означає абсолютну величину виразу x² - 4.

   Ми можемо розділити цю нерівність на дві окремі нерівності, одна з них знаком "+" перед абсолютною величиною, а інша знаком "-" перед абсолютною величиною:

   a) x² - 4 - 2 = 1

   б) x² - 4 + 2 = 1

   Розв'яжемо кожну з цих нерівностей окремо:

   a) x² - 4 - 2 = 1

   x² - 4 - 2 - 1 = 0

   x² - 7 = 0

   b) x² - 4 + 2 = 1

   x² - 4 + 2 - 1 = 0

   x² - 3 = 0

   Розв'яжемо кожну квадратну рівність:

   a) x² - 7 = 0

   x² = 7

   x = ±√7

   b) x² - 3 = 0

   x² = 3

   x = ±√3

   Отже, розв'язками вихідної нерівності |x² - 4| - 2 = 1 є значення x, які задовольняють одній з наступних рівностей:

   a) x = √7

   b) x = -√7

   c) x = √3

   d) x = -√3

   Це є чотири можливих значення для x, які задовольняють вихідній нерівності.

Объяснение: