Виберіть математичну модель, яка відповідає умові задачі. Одне число у 3 рази більше за друге. Якщо

від першого числа відняти 4, а до другого додати 4, то ці числа стануть рівними.

Ответы на вопрос

Отвечает Сабитовна Жайна.

Ответ:

3х -перше число

х-друге число

складаємо рівняння

3х-4=х+4

3х-х=4+4

2х=8

х=8:2

х=4 друге число

4•3=12 перше число