Подайте число 1/32 у вигляді степеня.​


Ответы на вопрос

Отвечает Григорьев Арсений.

Ответ:

2-⁵

Объяснение:

1/32 = 1/(2⁵) = 2-

**********************

Отвечает Попов Вова.

Ответ:

Можна представити як

 {32}^{ - 1}

або

 \frac{1}{ {2}^{5} }

Також можна перетворити у

 {2}^{ - 5}