Розв'яжіть рівняння х + 3/4 = 1 5/8


Ответы на вопрос

Отвечает Мирный Илья.

Ответ:

Спочатку переведемо праву частину рівняння до неправильної дробу:

1 5/8 = (8 × 1 + 5) / 8 = 13/8

Тоді рівняння стає:

x + 3/4 = 13/8

Віднімемо 3/4 від обох боків рівняння:

x + 3/4 - 3/4 = 13/8 - 3/4

x = (13/8) - (6/8)

x = 7/8

Відповідь: x = 7/8.