Запишіть раціональний дріб, що містиь змінну х, допустими значенням якої е: 1) усі числа, крім 9

2) усі числа, крім 2 і 3 3) усі числа крім -1, 0 і 1 4) усі числа
0 1

Ответы на вопрос

Отвечает Нечепоренко Дима.

Відповідь:

Удачкі)

Пояснення:

1) Rаціональний дріб змінною х, допустимими значеннями якої є усі числа, крім 9, можна записати як:

\frac{x}{x-9}

2) Раціональний дріб змінною х, допустимими значеннями якої є усі числа, крім 2 і 3, можна записати як:

\frac{x}{(x-2)(x-3}

3) Раціональний дріб змінною х, допустимими значеннями якої є усі числа, крім -1, 0 і 1, можна записати як:

\frac{x}{(x+1)(x-1)}

4) Раціональний дріб змінною х, допустимими значеннями якої є усі числа, можна записати як:

\frac{x}{x} (або 1)