СРОЧНО даю 15 баллов Запишіть раціональний дріб який містить змінну y допустимими значениями якої

є 1)усі числа крім 5 2)усі числа крім-2 і 0 3)усі числа крім 3 -3 6 4)усі числа

Ответы на вопрос

Отвечает Полегенько Света.

Ответ:

1)\ \ \dfrac{x+2}{x-5}\ \ ,\ \ \ x\ne 5\\\\\\2)\ \ \dfrac{6}{x\cdot (x+2)} \ \ ,\ \ \ x\ne 0\ ,\ x\ne -2\\\\\\3)\ \ \dfrac{x}{(x^2-9)(x-6)}\ \ ,\ \ \ x\ne \pm 3\ ,\ x\ne 6\\\\\\4)\ \ \dfrac{4}{x^2+3}\ \ ,\ \ \ x\in (-\infty ;+\infty )