9x²-8x-1 как решить​


Ответы на вопрос

Отвечает Молчанова Рита.

Ответ:

x = (-b ± √(b² - 4ac)) / (2a)

Підставимо значення a, b і c у формулу:

x = (-(-8) ± √((-8)² - 4 * 9 * (-1))) / (2 * 9)

Зараз обчислимо значення підкореневого виразу:

x = (8 ± √(64 + 36)) / 18

x = (8 ± √100) / 18

x = (8 ± 10) / 18

Тепер розглянемо два випадки:

x = (8 + 10) / 18 = 18 / 18 = 1

x = (8 - 10) / 18 = -2 / 18 = -1/9

Отже, рівняння має два розв'язки:

x = 1

x = -1/9

Объяснение: