Задача. Сталева кулька об’ємом 15 см3 має масу 39 г. Яку масу має кулька об’ємом 2,5 см3, зроблена

з тієї ж сталі?

Ответы на вопрос

Отвечает Юрковская Настюша.

Ответ:

1)39:5=7,8(кг)

2)7,8*2,5=19,5(кг)

Ответ: 19,5 кг масса кульки объёмом 2,5см(3).