Допоможіть терміново потрібна відповідь!!!! Знайдіть значення виразу: 1) 2-³+6-¹ 2)(10-²)²

3)8-⁴•8-⁹ _______ 8-¹²

Ответы на вопрос

Отвечает Попов Вова.

\displaystyle\bf\\1)\\\\2^{-3} +6^{-1} =\frac{1}{2^{3} } +\frac{1}{6} =\frac{1}{8} +\frac{1}{6} =\frac{1\cdot 3+1\cdot 4}{24} =\frac{7}{24} \\\\2)\\\\\Big(10^{-2} \Big)^{2} =10^{-2\cdot 2} =10^{-4} =\frac{1}{10^{4} } =0,0001\\\\3)\\\\\frac{8^{-4}\cdot 8^{-9}  }{8^{-12} } =\frac{8^{-4+(-9)} }{8^{-12} } =\frac{8^{-13} }{8^{-12} }= 8^{-13-(-12)} =8^{-13+12} \\\\\\=8^{-1} =\frac{1}{8} =0,125