Знайдіть значення виразу: m+ m3 + m², якщо м = 1; -1; -2.​


Ответы на вопрос

Отвечает Стефішин Влад.

Объяснение:

а) 1+3+1= 5

б) -1-3+1= -3

в) -2-6+4=-4

P.S.: можна будь ласка "Краща Відповідь"? :)