З пункту А в пункт Б виїхав велосипедист. Через 3 год назустріч йому вийшов пішохід. Відстань між

пунк тами А і Е дорівнює 68 км. Відомо, що швидкість ве лосипедиста на 8 км/год бiльша за швидкість пішокола Знайдіть швидкість велосипедиста і швидкість пішохо да, якщо до зустрічі велосипедист був у дорозі 5 годин. ПОМОГИТЕЕЕЕ!!! 50Б ДАЮ

Ответы на вопрос

Отвечает Коваленко Сергей.

Объяснение:

Пешеход находился в пути: 5-3=2 (часа).

Пусть скорость пешeхода равна х км/ч.       ⇒

Скорость велосипедиста равна (х+8) км/ч.

5*(х+8)+2*х=68

5х+40+2х=68

7х=28 |÷4

x=4.

4+8=12.

Ответ:  скорость пешeхода равна 4 км/ч,

             скорость велосипедиста равна 12 км/ч.