Розв’язати задачу Сума двох чисел дорівнює 65, а їх різниця – 5. Знайти ці числа


Ответы на вопрос

Отвечает Кенжебай Айсулу.

Відповідь:

Перше число 30;

Друге-35

Пояснення:

Нехай перше число дорівнює х, а друге х+5, тоді

х+х+5=65

2х=65-5

х=60÷2

х=30

Перше число-30

Друге 30+5=35