Знайти значення x, за якого функція у=f ( x ) набуває найменшого значення, та визначте його, якщо:

y= 3x^2-12x+3.

Ответы на вопрос

Отвечает Магомедов Рома.
Y = 3x^2 - 12x + 3

Наименьшее значение в вершине параболы
x0 = - b/2a = 12/2*3 = 12/6 = 2
y0 = y(2) = 3*2^2 - 12*2 + 3 = 3*4 - 24 + 3 = - 9

Ответ
y min = - 9