3. Розв'яжіть способом додавання систему рівняньх- у = 4,5x - Зу = 20.​


Ответы на вопрос

Отвечает Татаренко Артём.

Ответ:

х-у =4 |×3

5х-3у=20

3х-3у=12 +

5х-3у=20

8х=32

х=4

у=0