знайдіть значення k і b, якщо відомо, що графік функції у=kx + b проходить через точки A(0; 4) і

B(4; 0).​

Ответы на вопрос

Отвечает Плотникова Юля.

Ответ:

4 = b  . k = -1

Объяснение:

у=kx + b

A(0; 4) і B(4; 0).​

для точки А

4 = k*0 + b

4 = b

Для точки В

0 = k*4 + b

k = -b /4 = -4/4 = - 1

k = -1