Виразіть із рівняння змінну х через у та знайдіть два які-небудь розв'язки рівняння: 1)x-y=15

2)2x+y=-12 3)-2x+4y=164)5x-2y=-14 5)-2y-3x=0 6)0,5x+0,1y=-0,25

Ответы на вопрос

Отвечает Панова Алёна.

Ответ:

х=15+у

х=(12-у)/2

х=-(16-4у)/2

х=(-14+2у)/5

х=(2у)/3

х=(0,25-0,1у)/0,5