Гральний кубик кидають один раз підрахуйте ймовірність події: 1)випадає 3 очки2)випадає 6 очок

3)випадає парне число очок​

Ответы на вопрос

Отвечает Игилик Нурсултан.

Ответ:

1) 1/6

2) 1/6

3) 1/2

Объяснение:

Ймовірність події визначається за формулою:

P(А) = кількість наслідків випробування, які сприяють події А/кількість усіх наслідків випробування

===============================================

Підкидаючи гральний кубик нам можуть випасти цифри від одного до шести, тобто числа з множини {1, 2, 3, 4, 5, 6}. Ми підкидаємо кубик один раз, тому може випасти або тільки 1, або тільки 2 і т.д....

===============================================

Нехай подія А = якщо випадає 3 очки.

Кількість наслідків випробування, які сприяють події А: з 6 кубиків сторона з 3 очками може випасти лиш раз, тому по формулі:

P(A) = 1/6.

===============================================

Нехай подія В = якщо випадає 6 очок.

Аналогічно: P(B) = 1/6.

===============================================

Подія С = якщо випадає парне число очок.

Парні сторони кубика: {2, 4, 6}, усього таких подій 3, тобто кількість наслідків випробування, які сприяють події С = 3.

Тому по формулі: P(C) = 3/6 = 1/2.